Brenda garazhit me vlerë 4 mln dollarë të Cristiano Ronaldo-s (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo përpara ndeshjes me Barcelonën këtë fundjavë ka treguar koleksionin e tij të makinave në shtëpi.

Ylli i Real Madrid ka filmuar në brendësi të garazhit duket shfaqur për fansat makinat luksoze.

31-vjeçari që besohet se numëron 19 makina në koleksionin e tij, ka shpenzuar plot 4 milion dollarë për t’i blerë.

Në garazhin e tij nuk shihet asnjë makinë e thjeshtë por të gjitha sportive.

“El Clasico po vjen shpejt, dhe të njëjtën gjë po bëj dhe unë “ shkruan Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2016, ora 22:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori