Brenda burgut më të ndotur në botë (FOTO LAJM)

Burgu e “La Joya” në Panama City, ndryshe cilësohet dhe si burgu më i ndotur dhe më i mbipopulluar në botë. Shumica e të burgosurve ende nuk janë dënuar dhe vuajnë paraburgimin.

Për këtë arsye ata lejohen të mbajnë kukulla seksi në dhomat e tyre. Po ashtu bëhet e ditur se 60 për qind e të burgosurve janë ende në paraburgim.

Përmes videoa ju do të shikoni se si duken ambjentet e brendshme të këtij burgu. /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2016, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori