Boeing 747, hoteli me 27 dhoma dhe suitë panoramike (FOTO-LAJM)

Një sipërmarrës ka blerë një avion Boeing 747 me 450 vende për ta kthyer atë në hotel unik. Unike Jumbo Hostel Stay ka 27 dhoma, suitë nën çati me pamje nga kabina e pilotit por edhe ambiente të tjera si .

Avioni ndodhet e vendosur pranë Arlandas në Stokholm. Në avion mund të zhvillohen edhe konferenca. Çmimet për një natë në dhomat e këtij hoteli varijojnë nga 50 euro deri 200 për suitën ku ndodhet kabina e pilotit. Avioni është blerë nga biznesmeni Oscar Divs, i cili e ktheu Boeing 747-200 në hotel një hotel luksoz. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori