Bënë xhiron e rrjetit, misteri që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM)
Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake.

Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuajse nga çdo rrugë e botës, por edhe aty ka gabime madje edhe të shumta.

Një fotogaleri me pamje të çuditshme që mund t’i gjeni në “Google Earth”.

Që duhet ta themi janë edhe të frikshme. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2019, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori