Bëmë mama të të ngjaj, kjo është vogëlushja që po vjedh zemrat në "Instagram" (FOTO LAJM)

Michelle Nhu është një mama moderne e cila ka kthyer llogarinë e saj në "Instagram" në një blog ku poston ccdo ditë foto nga familja e saj.

Ajo është e martuar dhe ka dy vajza. Ngjashmëria me vajzën e saj të vogël është "e frikshme" dhe kombinimet me të janë perfekte.

Nëse do të kaloni në llogarinë e saj do të kënaqeni duke parë sa shumë dashuri ka në këtë familje.
Shtuar më 28/07/2019, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori