Bëjmë s*ks si të çmendur! E dashura 91 vjeç dhe i riu 31 vjeç çudisin botën (VIDEO)

Ata janë çifti me vëmendjen më të madhe aktualisht në botë. Ajo ka jetuar më shumë se 9 dekada, kurse ai vetëm tre të tilla, por është shumë i kënaqur nga e dashura e moshuar.

Margaret McCul nga Flordia ka treguar eksperiencën me të dashurin e saj vetëm 31 vjeç, Kyle Jones raporton Albeu.com.

"Jemi në një marrëdhënie të hapur dhe kemi një raport të fortë seksual me njeri-tjetrin", tregon e moshuara, kurse i riu shkon edhe më tej duke rrëfyer: Disa meshkuj pëleqjnë bjondet, disa brunet e disa të tjerë kaçurrelet, kurse mua më pëlqejne të moshuarat.

"Bëjme seks si të rinj dhe ajo është femra që më ka kënaqur më shumë se kushdo tjetër në jetën time", vijon i riu duke shkaktuar mjaft reagime të rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2018, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori