Befasohen mjekët, nxjerrin mbi 53 karat stoli e monedha ari nga stomaku i një gruaje indiane (FOTO LAJM)

Mjekët mbetën të habitur pas heqjes së më shumë se 53 karat stoli dhe monedha nga stomaku i një gruaje indiane.

Runi Khatun, 26 vjeç, ishte në gjendje të rëndë kur u nxitua në spital më 16 korrik në shtetin e Bengalit Perëndimor, pasi ajo filloi të hidhte pas çdo vakt.

Mjekët mbetën të habitur pas heqjes së më shumë se 53 karat stoli dhe monedha nga stomaku i një gruaje indiane.

Runi Khatun, 26 vjeç, ishte në gjendje të rëndë kur u nxitua në spital më 16 korrik në shtetin e Bengalit Perëndimor, pasi ajo filloi të hidhte pas çdo vakt.
Shtuar më 25/07/2019, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori