Basketbollistja e veshur nuse viziton palestrën e Pejës( FOTO LAJM)
Organizimi i dasmës në ditët e sotme është një art më vete, secili dëshiron ta realizojë në përputhje me karakterin që ka dhe me gjërat më të rëndësishme që ka kaluar në jetë.

Kshu ka ndodhur me dasmën e basketbollistes Valbona Bytyqi e cila ka vendosur që të vizitojë e veshur nuse, palestrën ku ajo ka kaluar një pjesë të mirë të jetës së saj.

Kjo ka qënë një suprizë shumë e bukur dhe për bashkëlojtarët e “Penzës” të cilët e duatrokitën dhe e uruan bashkëlojtaren e tyre.

“Familje e madhe, miqësi të madhe, shoqëri të madhe, trajnerë, sportiste nga zemra Faleminderit që falë juve Dasma jonë u zgjodh si Dasma e Vitit”, shkruan Valbona e cila u martua me Xhelal Osmanajn.

/albeu.com/
Shtuar më 31/07/2016, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori