Barack Obama duke pirë Ice Tea dhe cigare
Një statujë e presidentit amerikan, Barack Obama, është gjetur në një park, e ulur dhe duke shijuar disa shishe Ice Tea, çaji të ftohtë dhe teksa mban një cigare në gojë.

Statuja i përket në fakt Tiffany Bruces, së cilës i është vjedhur nga lagjia e saj, ku ajo e ekspozonte.

“Zgjata kokën nga dera dhe pash se Obama nuk ishte aty dhe më kapi paniku”, thotë Bruce.

Megjithatë, është për tu vlerësuar kjo statujë, si një art më vete i Bruces.

Çmimi i statujës nuk është dhe aq i lartë, pasi kushton jo më shumë se 1.250 dollarë. /albeu.com/

Shtuar më 24/08/2014, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori