Avioni lë pas një pamje të mrekullueshme (FOTO LAJM)

Një avion pasagjerësh ka krijuar një efekt të jashtëzakonshëm në qiell mbi Gjermaninë, duke lënë pas një pamje me ngjyrat e ylberit.

Për shkak të kushteve atmosferike u krijua një shtresë drite që kalonte nga krahët e avionit.

Dhe për shkak të këndit të diellit pjerrtësia reflektonte dritën në mënyrë të përkryer duke krijuar një efekt ylber.

Fotografi Nick Beyersdorf kapi fenomenin mahnitës nga toka në Bamberg të Gjermanisë.
Shtuar më 06/06/2019, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori