Asnjë mama nuk do ta bënte këtë me foshnjën e saj (VIDEO)
Kjo video shqetësuese ka ndezur debate në rrjete sociale.

video shihet sesi një mama i afron foshnjës një sandale dhe kjo e fundit përpiqet ta kapë sendin.

Foshnja nuk e arrin dot sandalen dhe zhytet me kokë në ujë.

Pastaj foshnja vetëm 2 vjeçe fillon të gulçojë në ujë dhe qëndron në gjendje të tillë për më tepër se një minutë.

Nëna e foshnjes ka thënë se e ka mësuar atë të qëndrojë mbi ujë që kur kishte humbur djalin e saj 2 vjeçar duke notuar. /Albeu.com/
Shtuar më 07/05/2016, ora 22:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori