Arsyet pse jo kushdo mund të bëhet stjuardesë (FOTO LAJM)

Duhet të dini t♪ beni not si një profesionist i vertetë në rast se avioni mund te beje ulje emergjente ne det.
Pëlqej
Edhe pse duket si një profesion si gjithë të tjerët në fakt nuk është kështu.

Të jesh një stuajrdesë kërkon shumë aftësi të veçanta dhe ndonjëherë edhe sakrifica në jetën personale shkruan Albeu.com.

Edhe gjëra që nuk ju kishin shkuar kurrë në mendje para se të punësohesh si stjuardesë kërkohen si aftësi të nevojshme.

Prandaj para se të vendosni të aplikoni për këtë punë shikoni një herë galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori