Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Arsyeja pse kjo bukuroshe po tërheq kaq shumë vëmendje në internet (FOTO LAJM)

Ju mund të mendoni që kjo vajzë është një studente. Por, kjo është përshtypje e gabuar. Lure Hsu sapo ka mbushur 42 vjeç. Ajo është dizenjatore dhe me foto që po publikon në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo është nga Tajvani dhe thotë se ka dy sekrete që e bëjnë atë të duket kaq e re. Pi shumë ujë dhe konsumon shumë perime.

Lure u bë e njohur publikisht nga motra e saj Sharon 35-vjeçare. Ajo është aktore dhe para dy vitesh publikoi në Facebook një foto me motrën Lure për 40-vjetorin e saj.

Të gjithë miqtë e saj të njohur për publikun vendas u habitën kur mësuan moshën e saj. Që prej asaj dite, në profilin e saj në Facebook dhe Instagram ka pasur kërkesa të shumta për miqësi.
Shtuar më 14/06/2020, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori