Arrestimi më i çuditshëm i një 104-vjeçarje
Anne Brokenbrow, 104 vjeçare nga qyteti i Bristol ka një dëshirë shumë të pazakontë.

Ajo dëshiron që të arrestohet sepse nuk ka qenë asnjëherë në anën e kundër të ligjit.
Vendi ku kishte punuar ajo vendosi që asaj të ia plotësonte një dëshirë.

"Dëshira ime është që të arrestohem, unë jam 104 vjeç dhe nuk kam qenë asnjëherë në anën e gabuar të ligjit" kishte shkruar Anne .

Policia lokale thanë se ishin të kënaqur që do t’ia plotësojnë dëshirën 104 vjeçares. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori