"Arratisje spektakolare"nga policia, shitësi i drogës gjendet i fshehur në banjo (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pamjet e një shitësi të drogësfshihej nga policia po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale duke shkaktuar të qeshura pafund tek ndjekësit.

Thanathip Thongsuk u gjet nga policia ndërsa fshihej nën një kovë të kuqe por harroi se këmbët e tij i kishte lënë pa mbuluar, përcjell albeu.com.

22-vjeçari u arrestua me dyshimin për shpërndarje droge në Tajlandë dhe ishte në kërkim prej kohësh.

Po ashtu policia arriti të sekuestronte tableta metamfetamine në tualetin ku fshihej Thongsuk. /albeu.com/


Shtuar më 21/10/2017, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori