E FUNDIT/ Gjendet i pajetë trupi i një 68-vjeçari brenda një garazhi
Aplikacione të rrezikshme për telefonin tuaj që duhet t’i fshini sa më parë (FOTO LAJM)

Le të jemi të sinqertë, në teelfonat mund të gjendet aplikacione pafund që nuk i përdorim. Përveçse ngarkojnë telefonin nuk na shërbejnë për asgjë, kështu që më mirë fshijini.

Bota e smartfonëve sa na e ka lehtësuar jetesën, po aq e ka bërë më të lehtë për “hajdutët” që të vjedhin të dhënat tona personale dhe shumë më tepër.

lart keni një fotogaleri disa tipe aplikacionesh që jo vetëm që nuk ju nevojiten, por janë edhe të rrezikshëm për ju.
Shtuar më 04/06/2020, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori