Apartamenti i Gucci-t me qira, 60 mije USD ne muaj
Albeu.com
Familja Gucci kërkon një qiramarrës për apartamentin e saj në New York...vlera që duhet të paguhet cdo muaj është 60 mijë dollarë! Apartamenti që ndodhet në Olympic Tower, ka 14 dhoma ...... gjumi, 9 banjo dhe dritare pothuajse në të gjithë muret e jashtme për të soditur një pamje të mrekullueshme në pjesën më të madhe të qytetit.
Shtuar më 24/04/2010, ora 20:27
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori