Ana tjetër e Titanic ndërmjet prapaskenave (FOTO LAJM)

Titanic padyshim është një ndër filmat më të bukur në botë për të mos thënë më i bukuri dhe më i realizuari, dhe s’besoj të ketë njeri mos ta ketë parë të paktën njëherë në jetë.

Historia e dashurisë së tyre është një magji e përcjellë më shumë profesionalizëm nga regjia dhe aktorët e këtij filmi.

Nëse keni qënë ndonjëherë kurioz për prapaskenat e Titanic, sot do ju prezantojmë një galeri e cila ju njeh më afër me skenat e Titanic./albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori