Ana tjetër e Instagramit, fëmijët e varfër por që tallen me të pasurit (FOTO LAJM)

Le të tregohemi të sinqertë, që sa herë shohim një fëmijë të kamur në Instagram, që na tregon jetën e tij luksoze, rrobat e tij të shtrenjta dhe pushimet ekzotike në hotel me 5 yje, ndihemi paksa xheloz.

Të inspiruar nga këto fëmijë të pasur, iu paraqesim një galeri qesharake që përfshin jetën e personave të thjeshtë, duke shijuar një kafe “Starbucks” dhe duke udhëtuar me një Merecedes Benz, ashtu si dhe fëmijët">fëmijët e pasur.
Shtuar më 22/05/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori