Ana e errët e çdo shenje horoskopi për të cilën nuk flet askush
Gjithmonë e lexojmë horoskopin apo karakteristikat e shenjave tona por rralë herë na tregojnë se cilët janë anët tona të errëta. Por juve jua sjell:

Dashi: Mund të bëhen shumë fëmijë (të papjekur) sidomos gjatë një diskutimi me dikë tjetër

Demi: Duan të bëjnë gjithçka sipas mënyrës së tyre, gjithçka tjetër është gabim

Binjakët: Parapëlqejnë të japin shenja në vend që të thonë drejtpërdrejt që diçka nuk shkon

Gaforrja: Mund të bëhen shumë manipulatorë kur duan diçka me patjetër

Luani: Duan të jenë në qendër të vëmendjes

Virgjëresha: Gjëja më e vogël mund t’ju prishë humorin për gjithë ditën dhe shfryhen te njerëzit me sjellje të keqe.

Peshorja: I mbajnë për vete ndjenjat negative dhe përpiqen të falin njerëz që nuk e meritojnë

Akrepi: Bëhen shumë posesivë, nëse ata s’mund të kenë diçka, askush tjetër nuk duhet ta ketë

Shigjetari: Mund të bëhen totalisht pa ndjenja

Bricjapi: Mund të jenë shumë pesimistë dhe mospërfillës

Ujori: Kanë shumë luhatje emocionesh dhe mund të jenë të paparashikueshëm

Peshqit: Shumë herë e marrin fajin përsipër.


Shtuar më 01/10/2017, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori