Amatriçe/ Qeni nxirret i gjallë mbas 9 ditësh nën rrënoja (VIDEO)
Kanë kaluar pothuajse dy javë që nga tërmeti i fuqishëm që goditi Italinë qendrore dhe shkaktoi më shumë se 180 viktima.

Por ky qen si duket ka rezultuar me fat, pas 9 ditësh nën rrënoja ai është nxjerrë nga rrënojat i gjallë.

Qeni Golden Retriever i quajtur Romeo është shpëtuar nga ekipet e shpëtimit të zjarrfikësve. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori