Aksidentet më të shtrenjta në histori (FOTO LAJM)

Aksidenti i autobotit (cisternës) në Gjermani - Në vitin 2004 një autobot e cila transportonte 32 ton naftë përplaset me shtyllën e një urës Wiehltal që gjendet në autostradën A4 në Gjermani.
Janë më dhjetëra aksidente të mëdha me kosto të larta, duke filluar nga Titaniku (i cili shkaktoi dëm prej 150 milion dollarësh) e deri ai i centralit bërthamor të Fukushimas.

Në fotogalerinë e mësipërme ju ftojmë të shihni fotografi dhe të lexoni detaje rreth dëmeve të aksidenteve më të shtrenjtahistori. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2012, ora 19:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori