Aeroporti i Zyrihut, më i miri në Europë (FOTO-LAJM)

Për të dhjetin vit radhazi aeroporti i Zyrihut shpallet si aeroporti më i mirë në Europë sa i përket standardeve dhe cilësisë së lartë të shërbimeve që ofron për udhëtarët.


Sipas një liste të publikuar nga World Travel Award aeroporti i Zyrihut ka triumfuar në mes shtatë konkurrentëve, si aeroporti i Amsterdamit, Barcelonës, Hamburgut, Londrës, Lisbonës, Mynihut dhe Parisit. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori