Adoleshtja indiane gjendet e "poshtëruar" nga pleqtë e fshatit
Pëlqej
Trupi i një adoleshenteje, që u poshtërua nga pleqtë e fshatit pasi kishte protestuar kundër ngacmimeve të babait, u gjet i pajetë pranë shinave të trenit në lindje të Indisë.


BBC raporton se policia dyshon se 15- vjeçarja është përdhunuar dhe vrarë. Familja e saj thotë se ajo u detyrua që të pështynte përtokë dhe më pas ta lëpinte, një akt që konsiderohet si forma më e rëndë e poshtërimit. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori