Adoleshetja masakrohet nga shoqet, pasi ishte shumë e bukur (FOTO)

Julia Alvarez një vajzë 15 vjçare është masakruar nga shoqet e saj pasi ajo ishte shumë e bukur.

Julia ka qenë për vizitë tek disa shokë dhe në momentin që po kthehej dy motra të mpshës 16 dhe 18 vjeçe e kanë sulmuar.

Sipas rapotimeve vajzat kanë nxjerr thikat dhe i kanë thënë: Të gjithë thonë që ti je shumë e bukur, por ta shikojmë se si do dukesh pasi të kemi mbaruar. Njerzit do të të thërrasin Çaki.

Vajza është sulmuar disa here në fytyre dhe në trup me thikë. Në trupin e saj ka një duzinë me të qepura.

Ajo është transportuar në spital nga disa kalimtarë.

Policia në fillim i kishte mbylluar hetimet, ose më sakt nuk i kishte nisur farë ato, por pas publikimit të fotove në Facebook nga motra e viktimës dy motrat që kan bërë krimin janë arrestuar.

"Ata ishin xheloze prej shumë kohësh, për bukurinë e motrës simë, dhe gjithmonë e kan ofenduar, por kurrë nuk e kishim menduar që mund të shkonte deri në këtë pikë. Jam munduar që të qëndoj e fortë për motrën time të bukur, por sa herë e shikoj dua që të mbytem në lot. Ata i kanë shkatërruar jetën" thuhej në postimin e facebookut të së motrës". /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 08:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori