Abortoi foshnjën, prej asaj dite në shtëpinë e saj ndodhin gjëra të çuditshme (VIDEO)

Një nënë e dy fëmijëve është e bindur se shpirti i fëmijës së saj të dështuar është duke lëvizur në shtëpi. Pamjet e kamerave kanë kapur "një fytyrë shpirtërore" kureshtare pranë shtratit të vajzës së saj të vogël.

Melissa Smith këmbëngul se gjithmonë ka qenë skeptike për situatat paranormale, por gjithçka ndryshoi në shtator 2016, kur ajo aksidentalisht pa diçka të pazakontë në shtëpinë e saj në Toronte.

Të njëjtën natë që humbi tragjikisht fëmijën e saj, Melissa thotë se lodra e fëmijëve u kthye në mënyrë të rastësishme në mes të dhomës së ndenjes dhe filloi të luajë muzikë.

Ajo thotë se edhe dyert e dhomave u përplasën dhe pati trokitje të çuditshme në derën e dhomës së gjumit.

Melissa dhe familja e saj shpesh janë të shqetësuar nga një numër i madh ngjarjesh të çuditshme.

Por më 31 maj, Melissa mori provën më 'bindëse' se në shtëpi ishte foshnja e saj e pa lindur.
Shtuar më 21/06/2018, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori