A pabesueshme! Ky çiklist është ende gjallë (VIDEO)
Pëlqej
Ky person që shihni në videon më lartë ka shpëtuar në mënyrë të pabesueshme gjatë një aksidenti në Rusi. Ai ishte duke kaluar në vijat e bardha kur një makinë u përplas me një kamion.

Ai u gjend mes përplasjes, po shpëtoi me plagë fare të lehta. Madje ai shkoi të ndihmojë personat e lënduar në kamion dhe makinën tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori