A mund ta gjeni ku është fshehur ariu? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ky mister ka lënë internetin duke kruar kokat e tyre dhe është e lehtë të kuptohet pse.

Diku në këtë tufë me drerë ka një ari të vetëm ngjyrë kaf, por ai ka bërë një punë të shkëlqyer duke u fshehur, përcjell albeu.com

Skena festive është krijimi i fundit i artistit hungarez Gergely Dudas, i njohur më mirë si Dudolf, i cili është autor i shumë mistereve të tilla. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2017, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori