A është ky shoferi më i keq në botë? (VIDEO)
Shoferët e këqinj do të vazhdojnë sa të jetë bota, megjithatë ky në video është një rast krejtësisht përjashtimor.

E drejton aq keq makinën sa i duhet një rrugë e gjerë për të ecur. Ndërkohë që mund t'a drejtonte dhe të dilte lehtësisht prej ngushticës, ai bëhet nervoz dhe shkatërron makinën.

Secilit prej nesh i kujton dikë ky shofer, i cili nget ngjashëm me të. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori