A e besoni që kjo grua është 70 vjeçe (FOTO LAJM)

Një grua 70-vjeçare e cila është në një formë shumë të mirë fizike, ka zbuluar këshilla se si femrat mund të qëndrojnë të tonifikuara nga këmbët te koka.

Norma Williams, e cila është britanike por jeton në Umbria të Italisë, bën ushtrime fizike shtatë ditë të javës dhe tregohet shumë e kujdesshme me regjimin ushqimor.

Williams, e cila drejton një biznes, gjithashtu shijon një ëmbëlsirë çdo mëngjes, si edhe verë të kuqe çdo mbrëmje.

Ndërsa ajo pranon se natyra e ka bekuar me bukuri natyrale, thotë që të dukesh mirë nuk do të thotë që të kesh domosdoshmërisht përmasat e një supermodeleje.
Shtuar më 31/08/2018, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori