97-vjeçarja i shpëton për mrekulli vdekjes (VIDEO)
Forcat zjarrfikëse kanë arritur të shpëtojnë për mrekulli një 97-vjeçare ukrainase e cila kishte mbetur e varur
pas aparatit të kondicionerit, pasi kishte tentuar të fshinte xhamat e dritareve.


Kalimtarët e rastit dëgjuan thirrjen e gjyshes trime, dhe më pas telefonuan edhe zjarrfikësen. Pas kësaj përvoje është e sigurt se gjyshja nuk do ti afrohet më kurrë dritareve. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori