​Fotografi mahnitëse të bëra në momentin e duhur! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fotografi të bëra në kohën e duhur e që kapin momente të përkryera (dhe zakonisht qesharake apo te papritura), momente këto që vijnë e shkojnë me një të shkrepur të syrit.

Interneti është i tejmbushur me imazhe të shpërndara nga njerëz që kanë kapur imazhemomentin e duhur apo nga perspektiva e duhur, e pak nga to po i ndajmë për ju.

Secili me një telefon smart (të zgjuar), kamerë me fokusim-dhe-klikim, apo ndonjë lloj tjetër aparat fotografik mund të kap një moment të tillë – qoftë e planifikuar apo spontane. /albeu.com/


Shtuar më 05/12/2017, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori