5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM)

Make upi i lehte dhe natyral
Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë.

Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make up është ndryshe nga ajo e jë dhjetëvjecari më parë shkruan albeu.com.

Por ama ekzistojnë disa detaje të cilat vërtet që kanë mbijetuar e akoma pëlqehen shumë.

Ju i gjeni në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2019, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori