49 vjeçarja i bën video vetes ndërkohë që po pësonte sulm në tru (VIDEO)
49-vjeçarja Stacey Yepes po kthehej me veturë në shtëpi pas punës kur papritmas filloi të humbasë kontrollin e automjetit.

Ajo e kuptoi se ishte një gjendje para goditjes në tru, kështu që vendosi të përdorë celularin e saj për të regjistruar simptomat e saj dhe për të ndihmuar të tjerët që ta kuptonin atë që ndodhë para një sulmi në tru dhe të kërkojnë sa më shpejt që të jetë e mundshme.

Shtuar më 17/09/2019, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori