43-vjeçarja i habit të gjithë, nënë e 7 fëmijëve dhe me trup perfekt (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jessica Ensloë 43 vjeç është në e 7 fëmijëve.

Lindjen e saj të parë e bëri kur ishte në moshën 20 vjeçare në vitin 1994 ndërsa bëri edhe tre fëmijë pas tij.

Ensloë u divorcua nga burri dhe u martua përsëri duke bërë dhe tre fëmijë të tjerë.

Pas çdo shtatëzanie Jessica u kujdes për të rregulluar peshën e saj me anë të fitness-it.

Ndërsa tani është kthyer në një yll në Instagram ndërsa shfaqet me një trup të palestruar dhe të shëndestshëm.

Shpesh përdoruesit e rrjetit social e përgëzojnë ndërsa bëjnë krahasime edhe me vajzat e saj duke i thënë se i ka si motra. /albeu.com/


Shtuar më 16/03/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori