32 vjeçarja rrezikon të humbë shikimin për shkak të tatuazheve
Sara Night e njohur si “femra në tatuazhe” mund të rrezikojë shumë për shkak të çmendurisë së saj për të bërë sa më shumë tatuazhe dhe ndërhyrje në trupin e saj.

Ajo është 32 vjeçe dhe është një artiste tatuazhesh.

Trupi i saj është i mbushur me tatuazhe por ajo nuk u mjaftua me kaq pasi ajo ka ndarë gjuhën në mes dhe ka lyer bebet e syve me anë të kirurgjisë me lazer.

Mjekët e saj e kanë paralajmëruar që ajo nuk duhet ta bënte atë ndërhyje pasi shumë shpejt asaj mund t’i kushtojë shikimin e saj./albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori