20 amatorë që i bien kitarës, ja çfarë zhurme krijojnë (VIDEO)
Në qendër të New York-ut është hapur një dyqan për shitjen e instrumenteve muzikore, ku dominojnë kitarat e ndryshme. Shumë persona marrin në dorë një instrument që nuk dinë ta përdorin dhe mundohen të krijojnë tinguj dhe të provojnë aftësitë e tyre muzikore.

Video në fjalë është realizuar nga një përdorues i YouTube, ku tregon zhurmën që bëjnë këta 20 njerëz që kanë marrë kitarat. Nga ana tjetër, për pronarët e ‘Guitar Center’ kjo është një gjë e mirë. Sa më shumë zhurmë, aq më shumë klientë ka në dyqan. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori