19 vjeçarja më e vogël në botë (FOTO LAJM)
Ajo është 19 vjeç dhe të gjithë e shohin si një vajzë e vogël. Girija Srinivas është një vajzë e cila është 19 vjeç e cila nga trupi ngjan me një 2 vjeçare.

Girija ka lindur me një sëmundje të rrallë për shkak të së cilës gjymtyrët e saj nuk janë zhvilluar, duke bërë që të peshojë vetëm 12 kg, vajza e ka të pamundur qëndrimin në këmbë pa ndihmën e së ëmës.

Të gjitha këto elementë që i ka sjellë jeta 19 vjeçarja sërish është e vendosur për të ecur përpara dhe për të arritur që të jetë e pavarur nga të tjerët.

Girija është një talent i njohur në pikturë e cila me veprat e saj përfiton rreth (86 – 108 paund) në muaj, duke shitur punët e saj. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2015, ora 09:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori