Fitoi lotarinë prej 1 milionë paund, 21 vjecarja habit me deklaratën e saj: Po më shkatërron jetën çdo ditë
Një vajzë e re në Britani ka dhënë një mesazh të fortë për çdo materjalist dhe çdo njeri që pretendon paratë në vend të lumturisë apo familjes.

Jane Park ishte vetëm 17 vjeçe kur fitoi lotarinë prej 1 mln paundësh. Mirëpo, që nga viti 2013, jeta e saj është kthyer në një ferr të vërtetë.

“Jeta ime ishte shumë herë më e mirë kur nuk kisha para. Njerëzit shpeshshohin dhe mendojnë, sikur të kisha fatin e saj.

Por ata nuk e dinë se unë kam gjithçka materiale, por shpirtërisht jam bosh. Ndihëm shumë e stresuar. Po për çfarë më duhet kjo lloj jete?”- ka 21-vjeçarja për mediat britanike./albeu.com/


Shtuar më 12/02/2017, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori