12 vjeçarja sqaron problemet bankare
Victoria Grant, 12 vjeçarja kanadeze qëndroi para më shumë se 600 bankarëve, dhe shumica e të grumbulluarve kanë qeshur, por kanë ndaluar kur ajo ua shpjegoi të vërtetën për sistemin bankar.

Victoria ka mbajtur një fjalim të paharrueshëm para rreth 600 njerëzve, gjatë Konferencës së Bankave, në Filadelfia të SHBA-ve.

Ajo u tha qartë dhe me guxim të pranishmëve se tërë sistemi bankar është një mashtrim i organizuar mirë.

Fjalimin e saj nuk kanë pranuar ta transmetojnë mediat.
Shtuar më 16/05/2012, ora 13:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori