12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë
Asgjë nuk mund ta zëvendësojë muzikën e këngëtarëve si Eminem, Daft Punk, Christina Aguilera dhe shumë të tjerë. Sa herë që i dëgjojmë hitet e viteve ’90 na pushton një valë nostalgjie dhe, edhe pse ka kaluar shumë kohë, na pëlqen ende t’i dëgjojmë. Qëndroniulur dhe dëgjoni këtë playlist. Shijojeni!

1-“MY NAME IS” NGA EMINEM


2-“GENIE IN A BOTTLE” NGA CHRISTINA AGUILERA


3-“GONNA MAKE YOU SWEAT (EVERYBODY DANCE NOW)”


4- “LET’S GET LOUD” NGA JENNIFER LOPEZ


5-“CALIFORNIA LOVE” NGA 2PAC


6-“I’M TOO SEXY” NGA RIGHT SAID FRED


7-“LIVIN’ LA VIDA LOCA” NGA RICKY MARTIN


8-“AROUND THE WORLD” NGA DAFT PUNK


9-“MACARENA” NGA LOS DEL RIO


10-“MO MONEY MO PROBLEMS” NGA THE NOTORIOUS B.I.G.


11-“U CAN’T TOUCH THIS” NGA MC HAMMER


12-“THIS IS HOW WE DO IT” NGA MONTELL JORDAN
Shtuar më 10/08/2019, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori