101 vjeçarja merr për herë të parë pashaportën “Dua të shëtis botën”
Endrat nuk kanë moshë, këtë e ka vërtetuar një 101 vjeçare e cila sapo ka marrë pashaportën e saj dhe ka vendosur të realizojë ëndrën e saj më të madhe, të shëtisë botën.

“Dua të shoh botën” thotë stërgjyshja që planifikon të udhëtojë botën.

101 vjeçarja Liu Chengxin, e cila gjithmonë ka dëshiruar të udhëtojë pas deteve, tani mund të krijoj agjendën e saj përreth globit pasi mori pasaportën e saj të parë këtë muaj, nga autoritetet kineze, raportoi People’s Daily Online./albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori