10 videot “ngjitëse” të 2011-s (VIDEO)
Ariu i sjellshëm, i cili përshëndet një vizitore të parkut me dorë është një ndër video që është përhapur më shumë këtë vit. Po ashtu një video ku këshillohet që për festat e fundvitit të përdorni zinxhirë për gomat e makinës është një ndër më të shikuarat në YouTube si edhe rrjetet sociale si Facebook apo Twitter.

Renditja është bërë nga të dhënat e mbledhura deri me 15 dhjetor nga “Viral Video Chart” e cila ka përllogaritur shpërndarjen e videove në Facebook dhe Twitter. /albeu.com/

10 videot "ngjitëse":

1 TomTom gives Christmas driving advice

2 A trip to the safari park

3 Top 10 pranks of 2011

4 Why guys and girls can be "just friends"

5 Best memes of 2011

6 David Attenborough – What a Wonderful World

7 Russian Burger King ad

8 Parallel parking

9 Child rescued from under a car in China

10 Big man throws "fare-dodger" off train

Shihni videot:

Shtuar më 19/12/2011, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori