Rreziku nga koronavirusi, Ministria e Shëndetsisë del me deklaratë zyrtare
10 pikturat më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM)

Loja e letrave, Paul Cezanne. Shitur 254 milion dollarë
Arti i pikturës është një nga artet më të vlerësuara.

Shumë ndjenja fshihen pas telajos dhe ngjyrave. E si e të pasura me plot imagjinatë, frymëzim e dashuri nuk mund të kushtojnë pak.

E kush nuk do e donte një pikturë të bukur varur në mur, por jotë gjithëve do të na i mbante xhepi.
Shtuar më 15/05/2019, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori