Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
10 makinat me te preferuara nga te pasurit
Albeu.com
Ja 10 makinat (veturat) me te pelqyera nga te pasurit ne Europe. Shikoni fotot dhe karakteristikat e tyre ...
SHIKONI 10 MAKINAT ME TE PELQYERA NGA TE PASURIT
Shtuar më 17/08/2008, ora 20:28
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori