Nissan Sentra dhurata qė nuk duhet bėrė (FOTO LAJM)

Makina Nissan Sentra dhe pse me një pamje supër nëpër letra, por që në realitet nukështë zgjedhja e duhur. Nëse ti do e kesh një makinë të till do e dallosh që në momentin që ulesh për ta drejtuar dhe

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%