Mësuesja tremb nxënësit, shkon e dehur dhe pa pantallona në shkollë
Pëlqej
Ndonëse ajo do të fillonte një punë të re në një shkollë, kjo gjë nuk e ndaloi aspak që të zhvishej dhe të konsumonte alkool.

Jo vetëm që ka shkuar e dehur, por mësuesja kishte hequr pantallonat dhe ishte shtrirë në një tavolinë. Një mësuese në një shkollë të mesme në Oklahoma, ka shkuar në ditën e parë të mësimit e dehur dhe pa pantallona.

49-vjeçarja Lorie Ann Hill, ka shkuar e dehur në orën 9:00 të mëngjesit dhe se ishte gjetur e shtrirë sipër një tavoline në një klasë, ndërsa ishte pa pantallona. Sipas policisë, mësueset e tjera nuk e njihnin. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori