Kur toka "përpin" makinën (VIDEO)

Më parë ky ishte një fenomen që ne e kemi parë në Florida të Amerikës, ku prej formacioneve të tokës janë raportuar edhe "gëlltitje" shtëpish gjatë natës, por tashmë një gjë e tillë ka ndodhur edhe në Londër.

Në juglindje të kryeqytetit britanik, banorët janë përballur me një të papritur, kur me t’u zgjuar kanë gjetur një gropë të madhe në rrugicën përpara banesave të tyre.

Por kjo nuk ishte e gjitha, pasi një prej makinave të parkuara buzë rrugë kishte përfunduar thuajse e gjitha në gropë, duke u mbajtur lart vetëm nga rrotat e para.

Incidenti raportohet të ketë ndodhur në periferinë e Woolwich, por shkaqet dhe detaje të mëtejshme nuk dihen. /albeu.com/

Shtuar më 13/05/2016, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori