"Kova me akull", nisma e realizuar edhe nga një 2 vjeçare (VIDEO)
Pëlqej
Në tërë botën ende vijon me të njëjtën intesitet të shpërndahen videot e kovës me akull.

Ndonëse jemi mësuar të shohim njerëz në moshë, nuk e kishim menduar se pjesë e kësaj sfide do të ishte dhe një vajzë e vogël.

E ulur ne karrigen e saj të vogël, një vajzë 2-vjeç nominon dhe më pas mami i saj i hedh kovën me ujë. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori