Ja ku ndodhet akuariumi më i madh në botë (FOTO LAJM)

Akuariumi më i madh në botë ndodhet në Kinë dhe çdo vizitor do të mrekullohet ndërsa aty ofrohet një spektakël i vërtetë. Fotografët kanë kapur moomentet më pikante, teksa vizitorët janë të pajisur me një aparat.

I hapur pranverën e kaluar, Mbretëria e Oqeanit Chimelong, i cili është akuariumi më i madh në botë, të fton të shijosh një spektakël të vërtetë.

Mbretëria e Oqeanit ka kushtuar 4 miliardë euro dhe ndodhet në Zhuhai në Kinën Jugore në provincën Guangdong./albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori